Referencje

Referencje zadowolonych klientówKOMO - kominki

www.komo.pl

Firma MAXFOR Paweł Kuśmirek przeprowadziła w naszej firmie wdrożenie programu WF-Mag dla Windows. Wdrożenie nowego systemu spowodowało zintegrowanie rozproszonej do tej pory bazy danych, dało możliwość przesunięcia pewnych obowiązków ze szczebla zarządczego na szczebel operacyjny, przyczyniło sie do przyspieszenia obiegu informacji, wymiernej oszczędności czasu pracy kadry zarządzającej, oraz oszczędności kosztów pracowniczych. Wdrożenie obejmowało: Doradztwo w zakresie doboru rozwiązań sprzętowo — programowych; Migrację danych z programu WF—MAG DOS; Instalację serwera Microsoft 2008 R2 Server; Założenie grup i użytkowników; Skonfigurowanie systemu uprawnień do zasobów udostepnionych dla poszczegolnych grup pracownikow; Skonfigurowanie licencjonowania i dostępu do pulpitu zdalnego (Remote Desktop) dla użytkownikow z oddalonych placówek; Instalację serwera MS—SQL Server; Instalację i uruchomienie programu WF-Mag Windows; Współpraca i doradztwo w zakresie zdefiniowania procedur wystepujących w firmie zdarzeń gospodarczych oraz szkolenia związane z wykonywaniem tych procedur; Zdeifiniowanie systemu uprawnień dla pracowników wykonujących procedury obsługi zdarzeń gospodarczych; Uruchomienie systemu i asystę w początkowej fazie; Wykonanie dodatkowych raportów zawierających informacje, których uzyskanie z programu WF—Mag jest pracochłonne i wymaga dodatkowej pracy. Zlecenie zostało wykonane w sposób profesjonalny i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na szczególną uwagę zasługuje szybka reakcja na potrzeby klienta oraz umiarkowany koszt MAXFOR Paweł Kuśmirek. Wdrożony system jest ważnym elementem łańcucha sprzedaży naszej firmy.

Firma MAXFOR Paweł Kuśmirek przeprowadziła w naszej firmie wdrożenie programu WF-Mag dla Windows. Wdrożenie nowego systemu spowodowało zintegrowanie rozproszonej do tej pory bazy danych, dało możliwość przesunięcia pewnych obowiązków ze szczebla zarządczego na szczebel operacyjny, przyczyniło sie do przyspieszenia obiegu informacji, wymiernej oszczędności czasu pracy kadry zarządzającej, oraz oszczędności kosztów pracowniczych.

Wdrożenie obejmowało:

 • Doradztwo w zakresie doboru rozwiązań sprzętowo — programowych
 • Migrację danych z programu WF—MAG DOS
  • Import kartotek kontrahentow i asortymentow
  • Utworzenie bilansow otwarcia w magazynach — sklepach
 • Instalację serwera Microsoft 2008 R2 Server:
  • Założenie grup i użytkowników
  • Skonfigurowanie systemu uprawnień do zasobów udostepnionych dla poszczegolnych grup pracownikow
  • Skonfigurowanie licenejonowania i dostepu do pulpitu zdalnego (Remote Desktop) dla użytkownikow z oddalonych placówek
 • Instalację serwera MS—SQL Server
 • Instalacje i uruchomienie programu WF-Mag Windows
 • Współpraca i doradztwo w zakresie zdefiniowania procedur, wystepujących w firmie zdarzeń gospodarczych oraz szkolenia związane z wykonywaniem tych procedur
 • Zdeifiniowanie systemu uprawnień dla pracownikow wykonujących procedury obsługi zdarzen gospodarczych
 • Uruchomienie systemu i asystę w początkowej fazie
 • Wykonanie dodatkowych raportów zawierających informacje, których uzyskanie z programu WF—Mag jest pracochłonne i wymaga dodatkowej pracy.

Zlecenie zostało wykonane w sposób profesjonalny i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na szczególną uwagę zasługuje szybka reakcja na potrzeby klienta oraz umiarkowany koszt MAXFOR Paweł Kuśmirek. Wdrożony system jest ważnym elementem łańcucha sprzedaży naszej firmy.Sport & Freizeit

Od kwietnia 1998 roku na terenie Polski funkcjonuje Polsko-Austriacka firma SPORT & FREIZEIT Sp. z o. o. Od tego momentu jesteśmy jedynym oficjalnym i bezpośrednim dystrybutorem towarów następujących firm: 
FISCHER: narty zjazdowe, wiązania, buty i kije narciarskie oraz odzież narciarska, a także rakiety do tenisa, akcesoria i odzież tenisowa. 
CARRERA: gogle, okulary i kaski narciarskie oraz kaski i okulary rowerowe TRESPASS: odzież o charakterze sportowym i turystycznym KOMPERDELL: kije narciarskie i trekkingowe. 
Od początku działalności firmy do roku 2005 używaliśmy do obsługi sprzedaży programu WF-MAG, a dział księgowy wykorzystywał system RAKS 5. W tym czasie Pan Paweł Kuśmirek (MAXFOR) współpracował z nami w zakresie serwisu WF-MAGa jak również z ramienia WA-PRO (producenta i dystrybutora WFFMAGa) opracowywał dla nas pewne modyfikacje programu WF-MAG. 
W marcu 2007 roku firma MAXFOR Paweł Kuśmirek wdrożyła w naszej firmie zintegrowany system Gardens na platformie MS SQL 2005 Server. Wdrożenie obejmowało moduły obsługi magazynu, fakturowania, zamówień, rozrachunków, kasy i banków, księgowości i finansów, a także migracji danych z naszego starego systemu. Firma MAXFOR Paweł Kuśmirek zrealizowała dla naszych potrzeb, specyficzne zmiany w działaniu systemu Gardens, które dotyczyły między innymi dostosowania importu zamówień od naszych odbiorców, dostosowanie przepływu i trybu akceptacji dokumentów sprzedaży, zmianę sposobu działania cenników indywidualnych, realizację eksportu zamówień do dostawców na ich formularze Excel oraz wykonanie dodatkowych i modyfikacje istniejących raportów. Ze względu na rozproszony charakter naszej firmy, konieczne było wdrożenie przez MAXFOR dostępu on-line do naszego systemu dla odległych magazynów i handlowców przebywających poza biurem. 
Firma MAXFOR sprawuje ciągły nadzór nad systemem, zajmuje się administrowaniem naszymi serwerami (Windows 2003 i 2008 Server), a także nad serwerem bazy danych (MS SQL 2005 Server). 
Pan Paweł Kuśmirek posiada dogłębną wiedzą informatyczną i duże doświadczenie wdrożeniowe i eksploatacyjne dotyczące systemów obsługi sprzedaży. W trakcie wdrażania zintegrowanego systemu GARDENS pogłębił także wiedzę księgową i nabył doświadczenia związane z wdrożeniem modułu księgowego. 
Wdrożenie zintegrowanego systemu przy rozwiniętych wymaganiach jest pracochłonne, MAXFOR Paweł Kuśmirek realizuje te zadania bez zastrzeżeń.

Od kwietnia 1998 roku na terenie Polski funkcjonuje Polsko-Austriacka firma SPORT & FREIZEIT Sp. z o. o. Od tego momentu jesteśmy jedynym oficjalnym i bezpośrednim dystrybutorem towarów następujących firm:

 • FISCHER:
  narty zjazdowe, wiązania, buty i kije narciarskie oraz odzież narciarska, a także rakiety do tenisa, akcesoria i odzież tenisowa.
 • CARRERA:
  gogle, okulary i kaski narciarskie oraz kaski i okulary rowerowe.
 • TRESPASS:
  odzież o charakterze sportowym i turystycznym.
 • KOMPERDELL:
  kije narciarskie i trekkingowe.

Od początku działalności firmy do roku 2005 używaliśmy do obsługi sprzedaży programu WF-MAG, a dział księgowy wykorzystywał system RAKS 5. W tym czasie Pan Paweł Kuśmirek (MAXFOR) współpracował z nami w zakresie serwisu WF-MAGa jak również z ramienia WA-PRO (producenta i dystrybutora WF-MAGa) opracowywał dla nas pewne modyfikacje programu WF-MAG. W marcu 2007 roku firma MAXFOR Paweł Kuśmirek wdrożyła w naszej firmie zintegrowany system Gardens na platformie MS SQL 2005 Server. Wdrożenie obejmowało moduły obsługi magazynu, fakturowania, zamówień, rozrachunków, kasy i banków, księgowości i finansów, a także migracji danych z naszego starego systemu.

Firma MAXFOR Paweł Kuśmirek zrealizowała dla naszych potrzeb, specyficzne zmiany w działaniu systemu Gardens, które dotyczyły między innymi dostosowania importu zamówień od naszych odbiorców, dostosowanie przepływu i trybu akceptacji dokumentów sprzedaży, zmianę sposobu działania cenników indywidualnych, realizację eksportu zamówień do dostawców na ich formularze Excel oraz wykonanie dodatkowych i modyfikacje istniejących raportów.

Ze względu na rozproszony charakter naszej firmy, konieczne było wdrożenie przez MAXFOR dostępu on-line do naszego systemu dla odległych magazynów i handlowców przebywających poza biurem. Firma MAXFOR sprawuje ciągły nadzór nad systemem, zajmuje się administrowaniem naszymi serwerami (Windows 2003 i 2008 Server), a także nad serwerem bazy danych (MS SQL 2005 Server). Pan Paweł Kuśmirek posiada dogłębną wiedzą informatyczną i duże doświadczenie wdrożeniowe i eksploatacyjne dotyczące systemów obsługi sprzedaży. W trakcie wdrażania zintegrowanego systemu GARDENS pogłębił także wiedzę księgową i nabył doświadczenia związane z wdrożeniem modułu księgowego.

Wdrożenie zintegrowanego systemu przy rozwiniętych wymaganiach jest pracochłonne, MAXFOR Paweł Kuśmirek realizuje te zadania bez zastrzeżeń.